Ekologiczny prąd od Tauronu

Jeśli chcesz kupić prąd, który w 100% pochodzi z źródeł odnawialnych to możesz wybrać jeden z produktów Tauronu „Prąd z Eko”.

Zielony prąd i stała cena

Każdy odbiorca, który podpisze z Tauron umowę na sprzedaż energii elektrycznej i wybierze ofertę „Prąd z Eko” otrzyma certyfikat TUV. Dokument ten dający gwarancję, że zakupiony prąd pochodzi z odnawialnych źródeł wystawia niezależna organizacja. W ramach tej oferty cena za kWh w taryfie G11 wynosi 0,2966 zł, a w taryfie G12 0,3667 zł i 0,1881 zł. Sprzedawca co miesiąc nalicza też opłatę handlową, która wynosi 7,98 zł. Produkt zawiera także gwarancje stałej ceny energii elektrycznej przez okres trwania całej umowy, tj. przez 24 lub 36 miesięcy. Ponadto jeśli w międzyczasie ceny prądu spadną do Tauron deklaruje, że również obniży ceny. Wówczas wymagane jest złożenie wniosku u sprzedawcy. Korzystając z tej oferty będzie można otrzymać „Zwrot za prąd”. W tym celu należy zarejestrować zakup na stronie internetowej sprzedawcy energii.

Tauron

Tauron Sprzedaż to jeden z największych w naszym kraju sprzedawców prądu, wchodzi w skład Grupy Tauron. Dominującą w grupie spółką jest Tauron Polska Energia. Oprócz nich to grupy należy m.in. Tauron Wytwarzanie, Tauron Dystrybucja, Tauron Ciepło. Tauron obsługuje około 5,3 mln klientów, dostarcza 44,7 TWh energii i jest właścicielem linii energetycznych, które liczą w sumie blisko 270 tys. km.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *