Prąd i gaz dla dużej rodziny

To oferta Energi, która uzyskała tytuł oferty sierpnia 2017 przyznawanej przez porównywarkę cen energii EnergiaDirect.pl. Kto może z niej skorzystać?

Cena prądu

W ramach oferty „Prąd i gaz dla dużej rodziny” Energa proponuje atrakcyjną stawkę za prąd. W taryfie jednostrefowej cena 1 kWh wynosi 0,2850 zł. Z kolei w taryfie dwustrefowej stawka wynosi 0,3321 zł w strefie dziennej i 0,2199 zł w strefie nocnej. Sprzedawca prądu mający siedzibę w Gdańsku pobiera także niską opłatę handlową, która wynosi 5,99 zł miesięcznie. Energa daje także gwarancje, że nie zmieni cen energii w trakcie trwania umowy. Z oferty można skorzystać od początku lipca i obowiązuje ona do końca br. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie Karty Dużej Rodziny.

Cena gazu

W grupie taryfowej W1-4 (z nich korzystają gospodarstwa domowe) stawka wynosi 108,24 zł za 1 MWh. Pobierana jest także miesięczna opłata abonamentowa. Jej wysokość waha się od 3,68 zł do 18,44 zł i zależy od grupy taryfowej. Stawki te są gwarantowane przez okres 12 miesięcy od momentu podpisania umowy. Oferta jest dostępna dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny od początku lipca do końca października 2017 roku.

Zalety i wady oferty

Do zalet oferty „Prąd i gaz dla dużej rodziny” zaliczyć można atrakcyjną cenę energii elektrycznej i cenę gazu. Ponadto sprzedawca daje gwarancje, że nie zmieni stawek przez 12 miesięcy w przypadku gazu i 24 miesięcy w przypadku prądu. Niestety z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które posiadają Kartę Dużej Rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *