Ja+Gaz

Ja+Gaz to najnowsza oferta Plusa. Z tą ofertą telekom rusza na rynek gazu. Oferta jest dostępna w punktach Plusa i Cyfrowego Polsatu od początku marca i jest skierowana tylko i wyłącznie do gospodarstw domowych.

Oferta gazu dla domu

Każdy odbiorca gazu ziemnego już od dłuższego czasu może swobodnie zmienić sprzedawcę. Aby zmienić sprzedawcę gazu na Plus wystarczy udać się do najbliższego punktu czy to Plusa czy Cyfrowego Polsatu. Tam podpisujemy umowę kompleksową, czyli na sprzedaż i dystrybucje gazu. Wszelkie niezbędne formalności związane ze zmianą sprzedawcy możemy „przerzucić” na Plusa – wystarczy upoważnić nowego sprzedawcę.

Ile kosztuje gaz?

Stawka za kWh gazu w ofercie Ja+ Gaz wynosi 0,1080 zł brutto w przypadku pakiety smartDOM albo 0,1137 zł brutto poza pakietem smartDOM. Sprzedawca pobiera także opłatę abonamentową – od 4 do 7 zł.

Ile osób zmieniło sprzedawcę gazu?

W Polsce coraz więcej osób zmienia sprzedawcę paliwa gazowego. Jak wynika z danych regulatora w 2016 roku na taki krok zdecydowało się blisko 50 tys. odbiorców.

Co to jest program smartDOM?

Program smartDOM Plus wprowadził 3 lata temu. W ramach tego programu oferuje następujące usługi i produkty: Internet LTE, telefonia komórkowa, telewizja, prąd, gaz, usług bankowe, usługi dot. bezpieczeństwa domu, urządzenia telekomunikacyjne, sprzęt RTV i AGD.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *