Jak najszybciej skontaktować się z Plusem?

Plus w swojej ofercie ma nie tylko telefonie komórkową, ale i telewizję cyfrową, usługi bankowe, energię elektryczną a ostatnio gaz. Operator uruchomił szereg form kontaktu.

Jaki jest numer infolinii Plus?

Kontakt Plus to przede wszystkim infolinie. Numer 601 102 601 wybierz jeśli jesteś już klientem Plusa. W przypadku przebywania poza granicami kraju należy dodać numer kierunkowy do Polski czyli +48. Ta infolinia jest czynna 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Do dyspozycji klientów jest także numer 2601. Jeśli chcesz poznać ofertę Plusa zadzwoń pod numer 601 100 601. Konsultanci są do dyspozycji w dni robocze oraz soboty w godzinach od 8.00 do 22.00.

Jak skontaktować  się z Plusem przez Internet?

Z Plusem można się skontaktować za pomocą formularza, który znajduje się na stronie plus.pl. Operator dla usprawnienia kontaktu w formularzu dodał m.in. takie tematy jak: oferta, reklamacje, faktury, zasilenia, roaming. Do wyboru są także kategorie: Plus Abonament, Plus na Kartę, Plus Mix, Plus Internet oraz Energia. Plus uruchomił również serwis dla klientów – Plus Online, który umożliwia m.in. pobranie faktury elektronicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *